КОМИСИЯ ЗА ПОДПОМАГАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ШАХМАТ КЪМ БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШАХМАТ 1928

BFSH TAB2

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2020 г.

Момчета до 8 г. http://chess-results.com/tnr531388.aspx?lan=24&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Калоян Пантев 2012 Рицар, София 6,5
2 Георги Младенов 2012 Славия, София 5,0
3 Божидар Михайлов 2013 Пловдив, Пловдив 5,0
           
Момчета до 10 г. http://chess-results.com/tnr531386.aspx?lan=24&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Данаил Попзафиров 2011 Елит, София 6,0
2 Емил Узунов 2011 Ан Пасан, София 5,5
3 Петър Григоров 2010 Ивис-Плюс, София 5,0
           
Момчета до 12 г. http://chess-results.com/tnr530164.aspx?lan=24&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 CM Симеон Тодев 2008 Асеновец 2006, Асеновград 6,0
2 Владимир Кононенко 2009 Славия, София 5,0
3 Мартин Димитров 2009 Каиса, Варна 5,0
           
Момчета до 14 г. http://chess-results.com/tnr530165.aspx?lan=24&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 CM Никола Кънов 2007 Елит, София 6,0
2 Есат Рамаданов 2006 Асеновец 2006, Асеновград 6,0
3 Григорий Смирнов 2007 Варна, Варна 5,0
           
Момчета до 16 г. http://chess-results.com/tnr530074.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 ЧесБомб, Пловдив 6,5
2 CM Димо Терзиев 2004 Асеневци, Велико Търново 6,0
3 Владимир Павлов 2004 Ан Пасан, София 4,5
           
Момчета до 18 г. http://chess-results.com/tnr530376.aspx?lan=24&art=1&rd=6
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Антон Петров 2003 Михаил Тал, Червен Бряг 5,0
2 Даниел Стоянов 2003 Каиса, Варна 4,5
3 Стоян Ор. Стоянов 2003 Асеновец 2006, Асеновград 4,5


Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2020 г.

Момичета до 8 г. http://chess-results.com/tnr531387.aspx?lan=24&art=1&rd=6&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Александра Пехливанова 2013 Пловдив, Пловдив 5,0
2 Цветелина Атанасова 2012 Михаил Тал, Червен Бряг 5,0
2 София Ламбова 2012 Ивайловград, Ивайловград 5,0
           
Момичета до 10 г. http://chess-results.com/tnr531385.aspx?lan=24&art=1&rd=6&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Цветина Атанасова 2010 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
2 Елеонора Валентинова 2011 ЦСКА, София 4,5
3 Фабияна Костадинова 2010 Траяна 2011, Стара Загора 4,0
           
Момичета до 12 г. http://chess-results.com/tnr530166.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Нора Рашева 2008 Плевен XXI, Плевен 6,5
2 Виктория Златева 2008 Бургас 64, Бургас 5,0
3 Ива Фезова 2009 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
           
Момичета до 14 г. http://chess-results.com/tnr530167.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Диляна Иванова 2007 Пристис, Русе 6,5
2 AFM Петя Караиванова 2007  ЦСКА, София 6,0
3 Ася Григорова 2007 Ивис-Плюс, София 4,5
           
Момичета до 16 г. http://chess-results.com/tnr530180.aspx?lan=24&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Патрицие Найманова  2005 Михаил Тал, Червен Бряг 4,5
2 WFM Надя Тончева 2005 ШК Левски, София 4,5
3 Ирина Петкова  2007 Пловдив, Пловдив 2,5
           
Момичета до 18 г. http://chess-results.com/tnr530377.aspx?lan=24&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Гергана Пейчева 2003 Асеновец 2006, Асеновград 4,5
2 Галя Читакова 2003 Пловдив, Пловдив 3,5
3 Наталия Грабчева 2002 СКШ Левски, София 3,0

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2019 г.

Момчета до 8
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Данаил Попзафиров 2011 Елит, София 8,0
2 Румен Мързаков 2011 Варна, Варна 7,0
3 Александър Цолов 2011 Люлин Чес, София 7,0
http://chess-results.com/tnr414401.aspx?lan=1&art=1&rd=9&fed=BUL
Момчета до 10
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Владимир Кононенко 2009 Славия, София 9,0
2 Мартин Димитров 2009 Каиса, Варна 7,5
3 Димитър Хр. Димитров 2010 Асеновец 2006, Асеновград 7,0
http://chess-results.com/tnr414389.aspx?lan=1&art=1&rd=9&fed=BUL
Момчета до 12
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 AIM Константин Георгиев 2007 Ивис-Плюс, София 8,5
2 CM Симеон Тодев 2008 Асеновец 2006, Асеновград 7,0
3 CM Никола Кънов 2007 Елит, София 6,5
http://chess-results.com/tnr417107.aspx?lan=24&art=1&rd=9
Момчета до 14
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Лъчезар Колев 2005 Асеневци, Велико Търново 6,0
2 AFM Пламен Стоянов 2006 ЧесБомб, Пловдив 5,0
3 Ефим Кан 2005 Бургас 64, Бургас 5,0
http://chess-results.com/tnr417108.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Момчета до 16
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 ЧесБомб, Пловдив 6,0
2 Ярослав Докузов 2003 ЧесБомб, Пловдив 5,5
3 Димо Терзиев 2004 Асеневци, Велико Търново 5,0
http://chess-results.com/tnr417109.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Момчета до 18
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Виктор Боев 2001 ЧесБомб, Пловдив 4,5
2 FM Лъчезар Йорданов 2001 Варна, Варна 4,5
3 Стилиан Ангелов 2006 Етър, Велико Търново 2,5
http://chess-results.com/tnr417110.aspx?lan=24&art=1&fed=BUL

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2019 г.

Момичета до 8
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Яна Матеева 2011 ЧесБомб, Пловдив 5,0
2 Ралица Аршинкова 2011 Ан Пасан, София 4,0
3 Калина Шипкова 2011 Казанлък 21, Казанлък 3,0
http://chess-results.com/tnr419781.aspx?lan=1&art=1
Момичета до 10
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Цветелина Петкова 2009 Асеновец 2006, Асеновград 6,0
2 Стефани Бижева 2009 Етър, Велико Търново 6,0
3 Ива Фезова 2009 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
http://chess-results.com/tnr414405.aspx?lan=1&art=1&rd=7&fed=BUL
Момичета до 12
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Диляна Иванова 2007 Пристис, Русе 6,0
2 Боряна Аршинкова 2008 Ан Пасан, София 5,5
3 AFM Петя Караиванова 2007  ЦСКА, София 5,5
http://chess-results.com/tnr417113.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Момичета до 14
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Ева Русева 2005 Спартак Плевен XXI, Плевен 5,0
2 WCM Надя Тончева 2005 Левски, София 4,5
3 Виктория Стрендева 2006 Виктори, Благоевград 2,5
http://chess-results.com/tnr417114.aspx?lan=24&art=1&fed=BUL
Момичета до 16
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Белослава Кръстева 2004 Левски, София 4,5
2 Елиф Мехмед 2004 ЧесБомб, Пловдив 4,0
3 Галя Читакова 2003 Пловдив, Пловдив 3,5
http://chess-results.com/tnr417115.aspx?lan=24&art=1&fed=BUL
Момичета до 18
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Виктория Радева 2001 Марица, Пловдив 5,0
2 Наталия Грабчева 2002 Столичен център по шахмат, София 3,5
3 Патрицие Найманова 2005 Михаил Тал, Червен бряг 3,0
http://chess-results.com/tnr417116.aspx?lan=24&art=1&fed=BUL
Момчета-2018

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2018 г.

Момчета до 8 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Димитър Хр. Димитров 2010 Пловдив, Пловдив 8,5
2 Данаил Попзафиров 2011 Елит, София 8,5
3 Никола Петров 2010 Варна, Варна 6,5
3 Емил Узунов 2011 НСА, София 6,5
http://chess-results.com/tnr357442.aspx?lan=1&art=4
Момчета до 10 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 CM Светлен Иванов 2008 Славия, София 7
2 Божидар Тилев 2008 Марица Изток, Раднево 7
3 Александър Георгиев 2008 Спартак Плевен XXI, Плевен 6,5
http://chess-results.com/tnr357437.aspx?lan=1&art=4&fed=FID 
Момчета до 12 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Александър Ташев  2006 Ан Пасан, София 8,5
2 Есат Рамаданов 2006 Асеновец 2006, Асеновград 7,5
3 AIM Константин Георгиев 2007 Ивис-Плюс, София 7
http://chess-results.com/tnr341298.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
Момчета до 14 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 ЧесБомб, Пловдив 9
2 Иван Караджов 2004 Пловдив, Пловдив 7
3 Валентин Митев 2004 Ан Пасан, София 6,5
http://chess-results.com/tnr341299.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
Момчета до 16 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Матей Петков 2002 Славия, София 7
2 Стоян Ор. Стоянов 2003 Асеновец 2006, Асеновград 7
3 Ярослав Докузов 2003 ЧесБомб, Пловдив 6
http://chess-results.com/tnr341300.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
Момчета до 18 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Лъчезар Йорданов 2001 Варна, Варна 5
2 Виктор Боев 2001 ЧесБомб, Пловдив 4,5
3 Мориа Грийн 2000 Развитие, Кюстендил 4
http://chess-results.com/tnr341302.aspx?lan=1&art=4&fed=FID

МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНИ И ЕВРОПЕЙСКИ ИНДИВИДУАЛНИ ПЪРВЕНСТВА ОТ 2010 г. ДО МОМЕНТА

 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2019 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2018 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2017 г.
ПРОЧЕТИ
 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2016 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2015 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2014 г.
ПРОЧЕТИ

 

ПРЕДСТОЯЩИ ШАХМАТНИ ТУРНИРИ

Отваря се в нов прозорец в категория "Предстоящи турнири"
РАЗГЛЕДАЙ

ТУРНИРИ ОТ ДЪРЖАВЕН СПОРТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Държавен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Международен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

КЛАСИРАНИЯ ПО МЕДАЛИ ОТ СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ ОТ 8 ДО 18 г. ОТ 2О10 г. НАСАМ

 

 

Структура на КДЮШ

Стефан Стойнов - Председател на КДЮШ

Владимир Димитров - Член на КДЮШ

Красимир Русев - Член на КДЮШ

Владимир Георгиев - Член на КДЮШ

Електронен адрес за кореспонденция

duchess.bulchess.com 

 

© 2020 Детско-Юношески Шахмат към Българска Федерация по шахмат 1928. Всички права запазени. Designed