КОМИСИЯ ЗА ПОДПОМАГАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ШАХМАТ КЪМ БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШАХМАТ 1928

BFSH TAB2

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2022 г.

Момчета до 8 г.
      Име, фамилия Година на раждане   Клуб Точки   
1        
2        
3        
           
Момчета до 10 г.
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1        
2        
3        
           
Момчета до 12 г. http://chess-results.com/tnr617241.aspx?lan=1&art=1&rd=9
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Данаил Попзафиров 2011 Елит, София 7,5
2 AFM Александър Цолов 2011 Ан Пасан, София 7,0
3 Александър Атанасов 2011 Славия, София 6,0
           
Момчета до 14 г. http://chess-results.com/tnr617242.aspx?lan=1&art=1&rd=9
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Мартин Димитров 2009 Каиса, Варна 7,0
2 CM Симеон Тодев 2008 Асеновец 2006, Асеновград 6,5
3 Михаил Мързаков 2008 Варна, Варна 6,5
           
Момчета до 16 г. http://chess-results.com/tnr617243.aspx?lan=1&art=1&rd=7
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Симеон Трендафилов 2007 ЦСКА, София 6,0
2 AIM Константин Георгиев 2007 Ивис Плюс, София 5,5
3 Християн Илиев 2006 СКШ Шумен, Шумен 5,0
           
Момчета до 18 г. http://chess-results.com/tnr617244.aspx?lan=1&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Явор Николов 2005 ШК Шумен, Шумен 6,0
2 Владимир Павлов 2004 Ан Пасан, София 6,0
3 Лъчезар Колев 2005 Славия, София 5,5

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2022 г.

Момичета до 8 г.
      Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки      
1        
2        
3        
           
Момичета до 10 г.
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1        
2        
3        
           
Момичета до 12 г. http://chess-results.com/tnr617246.aspx?lan=1&art=1&rd=7
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Александра Пехливанова 2013 Пловдив, Пловдив 6,5
2 Ралица Аршинкова 2011 Ан Пасан, София 5,0
3 Яна Матеева 2011 ЧесБомб, Пловдив 4,5
           
Момичета до 14 г. http://chess-results.com/tnr617247.aspx?lan=1&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Боряна Аршинкова 2008 Ан Пасан, София 7,0
2 Ивелина Христова 2008 Шах XXI, София 7,0
3 WCM Нора Рашева 2008 Плевен XXI, Плевен 6,5
           
Момичета до 16 г. http://chess-results.com/tnr617248.aspx?lan=1&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Диляна Иванова 2007 Ан Пасан, София 6,0
2 WFM Петя Караиванова 2007  ЧесБомб, Пловдив 4,5
3 Стефани Чучукова 2006 Бургас 64, Бургас 3,5
           
Момичета до 18 г. http://chess-results.com/tnr617249.aspx?lan=1&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Патрицие Найманова  2005 Михаил Тал, Червен Бряг 3,0
2 Ралица Илиева 2004 Ан Пасан, София 3,0
3 Пея Карова 2004 Пловдив, Пловдив 0,0

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2021 г.

Момичета до 8 г. http://chess-results.com/tnr565730.aspx?lan=1&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Александра Пехливанова 2013 Пловдив, Пловдив 5,0
2 Александра Генчева 2013 Одесос, Варна 4,0
3 Ивона Русева 2015 ЦСКА, София 2,5
           
Момичета до 10 г. http://chess-results.com/tnr565737.aspx?lan=1&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Яна Матеева 2011 ЧесБомб, Пловдив 6,5
2 Ралица Аршинкова 2011 Ан Пасан, София 5,5
3 Елеонора Валентинова 2011 ЦСКА, София 4,0
           
Момичета до 12 г. http://chess-results.com/tnr565725.aspx?lan=1&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Стефани Бижева 2009 Етър, Велико Търново 6,0
2 Яна Матеева 2011 ЧесБомб, Пловдив 6,0
3 Йоана Кръстева 2009 Елит, София 4,5
           
Момичета до 14 г. http://chess-results.com/tnr565726.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Петя Караиванова 2007  ЦСКА, София 8,0
2 WCM Диляна Иванова 2007 Ан Пасан, София 8,0
3 WCM Нора Рашева 2008 Плевен XXI, Плевен 8,0
           
Момичета до 16 г. http://chess-results.com/tnr565727.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Патрицие Найманова  2005 Михаил Тал, Червен Бряг 5,5
2 Стефани Чучукова 2006 Бургас 64, Бургас 3,5
3 Ася Григорова 2007 Ивис Плюс, София 2,0
           
Момичета до 18 г. http://chess-results.com/tnr565728.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Галя Читакова 2003 Пловдив, Пловдив 4,0
2 Ралица Илиева 2004 Ан Пасан, София 2,0
3 Стефани Йорданова 2006 Виктори, Благоевград 0,0

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2021 г.

Момчета до 8 г. http://chess-results.com/tnr564756.aspx?lan=1&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Велислав Захариев 2015 Елит, София 6,5
2 Божидар Михайлов 2013 Пловдив, Пловдив 6,0
3 Виктор Стоядинов 2013 Етър, Велико Търново 5,0
           
Момчета до 10 г. http://chess-results.com/tnr564743.aspx?lan=1&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 AFM Александър Цолов 2011 Ан Пасан, София 6,5
2 Теодор Тутеков 2011 Асеневци, Велико Търново 6,0
3 Радослав Емануилов 2012 Рицар, София 5,0
           
Момчета до 12 г. http://chess-results.com/tnr565720.aspx?lan=1&art=1&rd=9&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Мартин Димитров 2009 Каиса, Варна 8,0
2 Владимир Кононенко 2009 Славия, София 6,5
3 Мартин Кънчев 2009 Етър, Велико Търново 6,0
           
Момчета до 14 г. http://chess-results.com/tnr565721.aspx?lan=1&art=1&rd=9&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 AIM Константин Георгиев 2007 Ивис Плюс, София 9,0
2 CM Симеон Тодев 2008 Асеновец 2006, Асеновград 7,5
3 Адриан Митушев 2008 Виктори, Благоевград 5,5
           
Момчета до 16 г. http://chess-results.com/tnr565722.aspx?lan=1&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Явор Николов 2005 Шумен, Шумен 5,5
2 Стилиан Ангелов 2006 Етър, Велико Търново 5,5
3 Ефим Кан 2005 Бургас 64, Бургас 4,5
           
Момчета до 18 г. http://chess-results.com/tnr565723.aspx?lan=1&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 ЧесБомб, Пловдив 7,0
2 Стоян Ор. Стоянов 2003 Асеновец 2006, Асеновград 5,5
3 Лазар Насар 2003 Михаил Тал, Червен Бряг 4,0

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2020 г.

Момчета до 8 г. http://chess-results.com/tnr531388.aspx?lan=24&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Калоян Пантев 2012 Рицар, София 6,5
2 Георги Младенов 2012 Славия, София 5,0
3 Божидар Михайлов 2013 Пловдив, Пловдив 5,0
           
Момчета до 10 г. http://chess-results.com/tnr531386.aspx?lan=24&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Данаил Попзафиров 2011 Елит, София 6,0
2 Емил Узунов 2011 Ан Пасан, София 5,5
3 Петър Григоров 2010 Ивис-Плюс, София 5,0
           
Момчета до 12 г. http://chess-results.com/tnr530164.aspx?lan=24&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 CM Симеон Тодев 2008 Асеновец 2006, Асеновград 6,0
2 Владимир Кононенко 2009 Славия, София 5,0
3 Мартин Димитров 2009 Каиса, Варна 5,0
           
Момчета до 14 г. http://chess-results.com/tnr530165.aspx?lan=24&art=1&rd=7&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 CM Никола Кънов 2007 Елит, София 6,0
2 Есат Рамаданов 2006 Асеновец 2006, Асеновград 6,0
3 Григорий Смирнов 2007 Варна, Варна 5,0
           
Момчета до 16 г. http://chess-results.com/tnr530074.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 ЧесБомб, Пловдив 6,5
2 CM Димо Терзиев 2004 Асеневци, Велико Търново 6,0
3 Владимир Павлов 2004 Ан Пасан, София 4,5
           
Момчета до 18 г. http://chess-results.com/tnr530376.aspx?lan=24&art=1&rd=6
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Антон Петров 2003 Михаил Тал, Червен Бряг 5,0
2 Даниел Стоянов 2003 Каиса, Варна 4,5
3 Стоян Ор. Стоянов 2003 Асеновец 2006, Асеновград 4,5


МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНИ И ЕВРОПЕЙСКИ ИНДИВИДУАЛНИ ПЪРВЕНСТВА ОТ 2010 г. ДО МОМЕНТА

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2021 г.
ПРОЧЕТИ

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2020 г.
ПРОЧЕТИ

 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2019 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2018 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2017 г.
ПРОЧЕТИ
 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2016 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2015 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2014 г.
ПРОЧЕТИ

 

ПРЕДСТОЯЩИ ШАХМАТНИ ТУРНИРИ

Отваря се в нов прозорец в категория "Предстоящи турнири"
РАЗГЛЕДАЙ

ТУРНИРИ ОТ ДЪРЖАВЕН СПОРТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Държавен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Международен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

КЛАСИРАНИЯ ПО МЕДАЛИ ОТ СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ ОТ 8 ДО 18 г. ОТ 2О10 г. НАСАМ

 

 

Структура на КДЮШ

Стефан Стойнов - Председател на КДЮШ

Владимир Димитров - Член на КДЮШ

Красимир Русев - Член на КДЮШ

Владимир Георгиев - Член на КДЮШ

Електронен адрес за кореспонденция

duchess.bulchess.com 

 

© 2022 Детско-Юношески Шахмат към Българска Федерация по шахмат 1928. Всички права запазени. Designed