КОМИСИЯ ЗА ПОДПОМАГАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ШАХМАТ КЪМ БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШАХМАТ 1928

BFSH TAB2

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2020 г.

Момичета до 8 г. http://chess-results.com/tnr531387.aspx?lan=24&art=1&rd=6&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Александра Пехливанова 2013 Пловдив, Пловдив 5,0
2 Цветелина Атанасова 2012 Михаил Тал, Червен Бряг 5,0
2 София Ламбова 2012 Ивайловград, Ивайловград 5,0
           
Момичета до 10 г. http://chess-results.com/tnr531385.aspx?lan=24&art=1&rd=6&fed=BUL
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Цветина Атанасова 2010 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
2 Елеонора Валентинова 2011 ЦСКА, София 4,5
3 Фабияна Костадинова 2010 Траяна 2011, Стара Загора 4,0
           
Момичета до 12 г. http://chess-results.com/tnr530166.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Нора Рашева 2008 Плевен XXI, Плевен 6,5
2 Виктория Златева 2008 Бургас 64, Бургас 5,0
3 Ива Фезова 2009 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
           
Момичета до 14 г. http://chess-results.com/tnr530167.aspx?lan=24&art=1&rd=7
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Диляна Иванова 2007 Пристис, Русе 6,5
2 AFM Петя Караиванова 2007  ЦСКА, София 6,0
3 Ася Григорова 2007 Ивис-Плюс, София 4,5
           
Момичета до 16 г. http://chess-results.com/tnr530180.aspx?lan=24&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Патрицие Найманова  2005 Михаил Тал, Червен Бряг 4,5
2 WFM Надя Тончева 2005 ШК Левски, София 4,5
3 Ирина Петкова  2007 Пловдив, Пловдив 2,5
           
Момичета до 18 г. http://chess-results.com/tnr530377.aspx?lan=24&art=1
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Гергана Пейчева 2003 Асеновец 2006, Асеновград 4,5
2 Галя Читакова 2003 Пловдив, Пловдив 3,5
3 Наталия Грабчева 2002 СКШ Левски, София 3,0

МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНИ И ЕВРОПЕЙСКИ ИНДИВИДУАЛНИ ПЪРВЕНСТВА ОТ 2010 г. ДО МОМЕНТА

 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2019 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2018 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2017 г.
ПРОЧЕТИ
 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2016 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2015 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2014 г.
ПРОЧЕТИ

 

ПРЕДСТОЯЩИ ШАХМАТНИ ТУРНИРИ

Отваря се в нов прозорец в категория "Предстоящи турнири"
РАЗГЛЕДАЙ

ТУРНИРИ ОТ ДЪРЖАВЕН СПОРТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Държавен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Международен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

КЛАСИРАНИЯ ПО МЕДАЛИ ОТ СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ ОТ 8 ДО 18 г. ОТ 2О10 г. НАСАМ

 

 

Структура на КДЮШ

Стефан Стойнов - Председател на КДЮШ

Владимир Димитров - Член на КДЮШ

Красимир Русев - Член на КДЮШ

Владимир Георгиев - Член на КДЮШ

Електронен адрес за кореспонденция

duchess.bulchess.com 

 

© 2020 Детско-Юношески Шахмат към Българска Федерация по шахмат 1928. Всички права запазени. Designed