КОМИСИЯ ЗА ПОДПОМАГАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ШАХМАТ КЪМ БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШАХМАТ 1928

BFSH TAB2

Класиране по медали на шахматните клубове, излъчили медалисти по класически шахмат на ДИП 2021 г. (8-18 г.)
  Клуб (18 клуба) Златни Сребърни Бронзови Общо
1 Пловдив, Пловдив 2 1   3
ЧесБомб, Пловдив 2 1   3
2 Ан Пасан, София 1 3   4
3 Етър, Велико Търново 1 1 2 4
4 ЦСКА, София 1   2 3
5 Елит, София 1   1 2
Ивис Плюс, София 1   1 2
Михаил Тал, Червен бряг 1   1 2
6 Каиса, Варна 1     1
Шумен, Шумен 1     1
7 Асеновец 2006, Асеновград   2   2
8 Бургас 64, Бургас   1 1 2
9 Асеневци, Велико Търново   1   1
Одесос, Варна   1   1
Славия, София   1   1
10 Виктори, Благоевград     2 2
11 Плевен XXI, Плевен     1 1
Рицар, София     1 1
  ОБЩО:  12 12 12 36
  Медали на ДИП 2021 - класика, рапид и блиц (8-18 г.)   (брой)
Клуб (22 клуба) Златни Сребърни Бронзови Общо
1 Пловдив, Пловдив 6 5 2 13
2 Ан Пасан, София 5 9 2 16
3 ЧесБомб, Пловдив 5 2   7
4 ЦСКА, София 4 3 8 15
5 Етър, Велико Търново 3 1 4 8
6 Михаил Тал, Червен бряг 3 1 1 5
7 Шумен, Шумен 3 1   4
8 Елит, София 2 2 3 7
9 Асеновец 2006, Асеновград 2 2 2 6
Славия, София 2 2 2 6
10 Казанлък 21, Казанлък 2     2
11 Асеневци, Велико Търново 1 2 1 4
12 Каиса, Варна 1 1   2
13 Ивис Плюс, София 1   2 3
14 Бургас 64, Бургас   3 1 4
15 Одесос, Варна   3   3
16 Плевен XXI, Плевен   2 2 4
17 Рицар, София   1 2 3
18 Виктори, Благоевград     4 4
19 Варна, Варна     2 2
20 Траяна, Стара Загора     1 1
Сините камъни, Сливен     1 1
  ОБЩО:  40 40 40 120
  Клуб Медали на ДИП 2020 - класика, рапид и блиц (8-18 г.)   (брой)
Златни Сребърни Бронзови Общо
1 Асеновец 2006, Асеновград 9 4 3 16
2 Елит, София 4 1 1 6
3 Пловдив, Пловдив 3 3 6 12
4 Михаил Тал, Червен бряг 3 3 0 6
5 Пристис, Русе 3 0 0 3
6 Ан Пасан, София 2 2 4 8
7 Славия, София 2 2 2 6
8 ЧесБомб, Пловдив 2 1 3 6
9 Рицар, София 2 1 1 4
10 Плевен XXI, Плевен 2 1 0 3
ШК Левски, София 2 1 0 3
11 ЦСКА, София 1 5 0 6
12 Асеневци, Велико Търново 1 2 0 3
13 Каиса, Варна 1 1 2 4
14 Траяна 2011, Стара Загора 1 1 1 3
15 Бургас 64, Бургас 0 2 3 5
16 Марица Изток, Раднево 0 2 0 2
17 Варна, Варна 0 1 2 3
Ивис-Плюс, София 0 1 2 3
СКШ Левски, София 0 1 2 3
18 Ивайловград, Ивайловград 0 1 1 2
19 СКШ Шумен, Шумен 0 1 0 1
  ОБЩО: 22 клуба 38** 37* 33 108
*В групата G08 по класически шахмат сребърните медали са 2 бр.
*В групата G10 по рапид сребърните медали са 2 бр.
**В групата G08 по блиц златните медали са 3 бр.
Класиране по медали на шахматните клубове, излъчили медалисти по класически шахмат на ДИП 2020 г. (8-18 г.)
  Клуб (20 клуба) Златни Сребърни Бронзови Общо
1 Асеновец 2006, Асеновград 3 1 2 6
2 Михаил Тал, Червен бряг 2 1   3
3 Елит, София 2     2
4 Пловдив, Пловдив 1 1 2 4
5 Рицар, София 1     1
6 Плевен XXI, Плевен 1     1
Пристис, Русе 1     1
ЧесБомб, Пловдив 1     1
7 Славия, София   2   2
ЦСКА, София   2   2
8 Ан Пасан, София   1 1 2
Каиса, Варна   1 1 2
9 Асеневци, Велико Търново   1   1
Бургас 64, Бургас   1   1
Ивайловград, Ивайловград   1   1
ШК Левски, София   1   1
10 Ивис-Плюс, София     2 2
11 Варна, Варна     1 1
СКШ Левски, София     1 1
Траяна 2011, Стара Загора     1 1
  ОБЩО:  12 13* 11 36
*В групата G08 по класически шахмат сребърните медали са 2 бр.
No.   Клуб Медали на ДИП 2017 - класика, рапид и блиц (8-18 г.)   (брой)
Златни Сребърни Бронзови Общо
1 1 Асеновец 2006, Асеновград 4 4 4 12
2 2 Елит, София 3 2 2 7
3 3 Левски, София 3  - 1 4
4 4 Локомотив 2000, Пловдив 3  -  - 3
5 5 Чесбомб, Пловдив 2 3 3 8
6 6 Бургас 64, Бургас 2 2 2 6
7 Михаил Тал, Червен бряг 2 2 2 6
8 7 Асеневци, Велико Търново 2 2 1 5
9 8 Варна, Варна 2 1 1 4
10 9 Енергия 21, Добрич 2 1  - 3
11 10 Веселин Топалов 2006, Варна 2  -  - 2
12 11 Столичен Център по шахмат, София 1 2 1 4
13 12 Шумен 2005, Шумен 1 1 3 5
14 13 Етър, Велико Търново 1 1 1 3
15 Траяна 2011, Стара Загора 1 1 1 3
16 Шах XXI, София 1 1 1 3
17 14 Тунджа 2009, Ямбол 1 1  - 2
18 15 Локомотив, София 1  - 1 2
19 16 Пристис, Русе 1  -  - 1
20 Развитие, Кюстендил 1  -  - 1
21 17 Пловдив, Пловдив  - 4 2 6
22 18 Плевен XXI, Плевен  - 2 4 6
23 19 Спартак Плевен XXI, Плевен  - 1 1 2
24 Юри Бендерев - 1912, Перник  - 1 1 2
25 20 Одесос, Варна  - 1  - 1
26 ЦСКА, София  -  1  - 1
27 Свиленград Център 2013", Свиленград  - 1  - 1
28 Ивис-Плюс, София  - 1  - 1
29 21 Виктори, Благоевград  -  - 3 3
30 22 Рицар, София  -  - 1 1

МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНИ И ЕВРОПЕЙСКИ ИНДИВИДУАЛНИ ПЪРВЕНСТВА ОТ 2010 г. ДО МОМЕНТА

 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2019 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2018 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2017 г.
ПРОЧЕТИ
 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2016 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2015 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2014 г.
ПРОЧЕТИ

 

ПРЕДСТОЯЩИ ШАХМАТНИ ТУРНИРИ

Отваря се в нов прозорец в категория "Предстоящи турнири"
РАЗГЛЕДАЙ

ТУРНИРИ ОТ ДЪРЖАВЕН СПОРТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Държавен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Международен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

КЛАСИРАНИЯ ПО МЕДАЛИ ОТ СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ ОТ 8 ДО 18 г. ОТ 2О10 г. НАСАМ

 

 

Структура на КДЮШ

Стефан Стойнов - Председател на КДЮШ

Владимир Димитров - Член на КДЮШ

Красимир Русев - Член на КДЮШ

Владимир Георгиев - Член на КДЮШ

Електронен адрес за кореспонденция

duchess.bulchess.com 

 

© 2021 Детско-Юношески Шахмат към Българска Федерация по шахмат 1928. Всички права запазени. Designed