КОМИСИЯ ЗА ПОДПОМАГАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ШАХМАТ КЪМ БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШАХМАТ 1928

BFSH TAB2

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи по години за 2017 г.

Момичета до 8 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1  Стефани Бижева  2009  Етър, Велико Търново  7
2  Ива Фезова  2009  Асеновец 2006, Асеновград  5,5
3  Фабияна Костадинова  2010  Траяна 2011, Стара Загора  5
http://chess-results.com/tnr284883.aspx?lan=24&art=4&wi=821
Момичета до 10 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1  WCM Диляна Иванова  2007  Пристис, Русе  7
2  Петя Караиванова 2007   Асеновец 2006, Асеновград 5,5 
3  Ангелика Николова 2007   Рицар, София
 http://chess-results.com/tnr284881.aspx?lan=24&art=4&fed=BUL&wi=821
Момичета до 12 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Надя Тончева 2005 Левски, София 9
2 Патрицие Найманова 2005 Михаил Тал, Червен бряг 6,5
3 Виктория Стрендева 2006 Виктори, Благоевград 6
http://www.chess-results.com/tnr273327.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Момичета до 14 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Нургюл Салимова 2003 Бургас 64, Бургас 7
2 Елиф Мехмед 2004 Асеневци, Велико Търново 5,5
3 Белослава Кръстева 2004 Спартак Плевен, Плевен 4,5
http://www.chess-results.com/tnr273328.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Момичета до 16 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Виктория Радева 2001 Локомотив 2000, Пловдив 6
2 Мария Петрова 2004 Ивис-Плюс, София 4,5
3 Кристина Йорданова 2001 Михаил Тал, Червен бряг 4
http://www.chess-results.com/tnr273329.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Момичета до 18 г.
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Нона Мирчева 1999 Шумен 2005, Шумен 8
2 Доника Шивачева 1999 Тунджа 2009, Ямбол 8
3 Стеляна Брезалиева 2000 Асеновец 2006, Асеновград 5,5
http://www.chess-results.com/tnr273330.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821

МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНИ И ЕВРОПЕЙСКИ ИНДИВИДУАЛНИ ПЪРВЕНСТВА ОТ 2010 г. ДО МОМЕНТА

 

 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2018 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2017 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2016 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2015 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2014 г.
ПРОЧЕТИ

 

ПРЕДСТОЯЩИ ШАХМАТНИ ТУРНИРИ

Отваря се в нов прозорец в категория "Предстоящи турнири"
РАЗГЛЕДАЙ

ТУРНИРИ ОТ ДЪРЖАВЕН СПОРТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Държавен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Международен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

КЛАСИРАНИЯ ПО МЕДАЛИ ОТ СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ ОТ 8 ДО 18 г. ОТ 2О10 г. НАСАМ

 

 

Структура на КДЮШ

Стефан Стойнов - Председател на КДЮШ

Владимир Димитров - Член на КДЮШ

Красимир Русев - Член на КДЮШ

Владимир Георгиев - Член на КДЮШ

Електронен адрес за кореспонденция

duchess.bulchess.com 

 

© 2019 Детско-Юношески Шахмат към Българска Федерация по шахмат 1928. Всички права запазени. Designed GP