КОМИСИЯ ЗА ПОДПОМАГАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ШАХМАТ КЪМ БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШАХМАТ 1928

BFSH TAB2

ЗАВЪРШИХА ДЪРЖАВНИТЕ ИНДИВИДУАЛНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА 2022

DIUP2022От 23 до 27 март 2022 г. в Младежкия дом в гр. Казанлък се проведоха за пети път Държавните училищни индивидуални първенства за групите от 7 до 17 години. Участие взеха общо 112 състезатели от 18 шахматни клуба от страната. Организатори на проявата са БФШ-1928 и ШК «Казанлък 21».

Бяха излъчени следните шампиони:

Момчета до 7 г. (13 състезатели):

1. Атанас Тасков, Пловдив, Пловдив

2. Васил А. Иванов, Пловдив, Пловдив

3. Росен Ладжов, Елит, София

Момчета до 9 г. (18 състезатели):

1. Георги С. Стефанов, ЦСКА, София

2. Божидар Михайлов, Пловдив, Пловдив

3. Георги Коев, Пловдив, Пловдив

Момчета до 11 г. (20 състезатели):

1. Теодор Тутеков, Асеневци, Велико Търново

2. Александър Атанасов, Славия, София

3. Радослав Емануилов, Рицар, София

Момчета до 13 г. (14 състезатели):

1. Валери Белчев, Асеневци, Велико Търново

2. Атанас Симонски, Виктори, Благоевград

3. Йоан Велчев, Орловец-1997, Габрово

Младежи до 15 г. (8 състезатели):

1. Денислав Иванов, Орловец-1997, Габрово

2. Теодор Цветанов, Плевен XXI, Плевен

3. Валентин Данов, Рицар, София

Младежи до 17 г. (4 състезатели):

1. Лъчезар Колев, Славия, София

2. Илиян Манов, Виктори, Благоевград

3. Симеон Андреев, Одесос, Варна

Момичета до 7 г. (8 състезателки):

1. Мария Павлова, Пловдив, Пловдив

2. Ивона Русева, ЦСКА, София

3. Елеонора Желева, Рицар, София

Момичета до 9 г. (9 състезателки):

1. Александра Пехливанова, Пловдив, Пловдив

2. Ния Малчева, Казанлък 21, Казанлък

3. Александра Генчева, Одесос, Варна

Момичета до 11 г. (6 състезателки):

1. Калина Шипкова, Казанлък 21, Казанлък

2. Спасимира Русева, ЦСКА, София

3. Рая Гайдаржиева, ЦСКА, София

Момичета до 13 г. (6 състезателки):

1. Анджелика Ненова, ЦСКА, София

2. Йоана Кръстева, Елит, София

3. Мария Кула, ЦСКА, София

Девойки до 15 г. (3 състезателки):

1. Лиляна Славова, Одесос, Варна

2. Ася Григорова, Ивис Плюс, София

3. Сияна Костадинова, Одесос, Варна

Девойки до 17 г. (3 състезателки):

1. Стефани Чучукова, Бургас 64, Бургас

2. Стефани Йорданова, Виктори, Благоевград

3. Анелия Владимирова, Виктори, Благоевград

 

Повече информация: http://chess-results.com/tnr611128.aspx?lan=1&art=1&turdet=YES

МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНИ И ЕВРОПЕЙСКИ ИНДИВИДУАЛНИ ПЪРВЕНСТВА ОТ 2010 г. ДО МОМЕНТА

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2021 г.
ПРОЧЕТИ

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2020 г.
ПРОЧЕТИ

 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2019 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2018 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2017 г.
ПРОЧЕТИ
 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2016 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2015 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2014 г.
ПРОЧЕТИ

 

ПРЕДСТОЯЩИ ШАХМАТНИ ТУРНИРИ

Отваря се в нов прозорец в категория "Предстоящи турнири"
РАЗГЛЕДАЙ

ТУРНИРИ ОТ ДЪРЖАВЕН СПОРТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Държавен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Международен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

КЛАСИРАНИЯ ПО МЕДАЛИ ОТ СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ ОТ 8 ДО 18 г. ОТ 2О10 г. НАСАМ

 

 

Структура на КДЮШ

Стефан Стойнов - Председател на КДЮШ

Владимир Димитров - Член на КДЮШ

Красимир Русев - Член на КДЮШ

Владимир Георгиев - Член на КДЮШ

Електронен адрес за кореспонденция

duchess.bulchess.com 

 

© 2022 Детско-Юношески Шахмат към Българска Федерация по шахмат 1928. Всички права запазени. Designed