КОМИСИЯ ЗА ПОДПОМАГАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ШАХМАТ КЪМ БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШАХМАТ 1928

BFSH TAB2

ЗАВЪРШИХА ДЪРЖАВНИТЕ ИНДИВИДУАЛНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА 2021

DIUP Kazanlak 2021От 7 до 11 април 2021 г. в Гранд хотел „Казанлък“, гр. Казанлък с подкрепата на Община Казанлък се проведоха за четвърти път Държавните индивидуални училищни първенства за ученици до 7, 9, 11, 13, 15 и 17 години.

Бяха излъчени следните шампиони:

Момчета до 7 г. (10 състезатели):

1. Велислав Захариев, Елит, София

2. Атанас Тасков, Пловдив, Пловдив

3. Жулин Нурвет, Енергия 21, Добрич

Момчета до 9 г. (17 състезатели):

1. Калоян Пантев, Рицар, София

2. Радослав Емануилов, Рицар, София

3. Георги Младенов, Славия, София

Момчета до 11 г. (25 състезатели):

1. Теодор Тутеков, Асеневци, Велико Търново

2. Никола Ненчев, ЦСКА, София

3. Раян Тодоров, ЦСКА, София

Момчета до 13 г. (26 състезатели):

1. Иван Дойчев, Рицар, София

2. Владимир Кононенко, Славия, София

3. Николай Желев, Бургас 64, Бургас

Младежи до 15 г. (9 състезатели):

1. Николай Радулов, Траяна - 2011, Стара Загора

2. Димитър Арденски, Пловдив, Пловдив

3. Крум-Петър Кисьов, Траяна - 2011, Стара Загора

Младежи до 17 г. (6 състезатели):

1. Лъчезар Колев, Славия, София

2. Илиян Манов, Виктори, Благоевград

3. Никола Нешев, Траяна - 2011, Стара Загора

Момичета до 7 г. (3 състезателки):

1. Ния Малчева, Казанлък 21, Казанлък

2. Ивона Русева, ЦСКА, София

3. Йоана Димова, Марица Изток, Раднево

Момичета до 9 г. (3 състезателки):

1. Александра Пехливанова, Пловдив, Пловдив

2. Михаела Маринова, ЦСКА, София

3. Рая Гайдаржиева, ЦСКА, София

Момичета до 11 г. (11 състезателки):

1. Фабияна Костадинова, Траяна - 2011, Стара Загора

2. Анджелика Ненова, ЦСКА, София

3. Цветина Атанасова, Асеновец 2006, Асеновград

Момичета до 13 г. (8 състезателки):

1. Нора Рашева, Плевен XXI, Плевен

2. Сияна Костадинова, Одесос, Варна

3. Боряна Аршинкова, Ан Пасан, София

Девойки до 15 г. (4 състезателки):

1. Стефани Чучукова, Бургас 64, Бургас

2. Мехмед Неше, Бургас 64, Бургас

3. Виктория-Елизабет Миткова, Спартак Плевен XXI, Плевен

Девойки до 17 г. (3 състезателки):

1. Патрицие Найманова, Михаил Тал, Червен Бряг

2. Ева Русева, Спартак Плевен XXI, Плевен

3. Евелин Младенова, ЦСКА, София.

 

Повече информация: http://chess-results.com/tnr551743.aspx?lan=1&art=0

Снимки: https://www.facebook.com/groups/223180711604927/media 

МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНИ И ЕВРОПЕЙСКИ ИНДИВИДУАЛНИ ПЪРВЕНСТВА ОТ 2010 г. ДО МОМЕНТА

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2021 г.
ПРОЧЕТИ

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2020 г.
ПРОЧЕТИ

 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2019 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2018 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2017 г.
ПРОЧЕТИ
 

 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2016 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2015 г.
ПРОЧЕТИ
 

БЮЛЕТИН

Призови места ДЮШ 2014 г.
ПРОЧЕТИ

 

ПРЕДСТОЯЩИ ШАХМАТНИ ТУРНИРИ

Отваря се в нов прозорец в категория "Предстоящи турнири"
РАЗГЛЕДАЙ

ТУРНИРИ ОТ ДЪРЖАВЕН СПОРТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Държавен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН КАЛЕНДАР

Отваря се в нов прозорец в категория "Международен календар"
РАЗГЛЕДАЙ

КЛАСИРАНИЯ ПО МЕДАЛИ ОТ СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ ОТ 8 ДО 18 г. ОТ 2О10 г. НАСАМ

 

 

Структура на КДЮШ

Стефан Стойнов - Председател на КДЮШ

Владимир Димитров - Член на КДЮШ

Красимир Русев - Член на КДЮШ

Владимир Георгиев - Член на КДЮШ

Електронен адрес за кореспонденция

duchess.bulchess.com 

 

© 2022 Детско-Юношески Шахмат към Българска Федерация по шахмат 1928. Всички права запазени. Designed